sobota, 29 sierpnia 2009

10. Skuszona...


... spróbowałam. Po wielu, wielu latach bez szydełka w ręku.
Rezultat:
- zadowolona, że wróciłam,
- dumna, że bez wzoru kształt uzyskałam,
- zawiedziona, że nie zauważyłam błędu i jest asymetria. I w dodatku na zdjęciu sierść mojej kotki!
Jeszcze nie znam przeznaczenia wytworu.

2 komentarze:

 1. Serce jak malowane. I jak każde, prawie, serce jest nieco niesymetryczne - do jednych uczucia ma więcej niz dla drugich. Nie zrażaj się, zrób jeszcze jedno!
  Z tysiącem serdeczności
  Zygfryd z http://www.koronekczar.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne serce. Zapewniam cię, że błąd zobaczą tylko ci, którym im go palcem pokażesz, więc schowaj palec i ciesz się wspaniałością własnego dzieła. Sierść ze zdjęcia można usunąć w najsłabszym nawet programie graficznym, nawet tym dołączonym do najpopularniejszego systemu operacyjnego, ale po co usuwać? :)
  Ech, też początkująca jestem i zdawało mi się, że jeśli usunę komentarz - nie będzie po nim śladu (treść powtórzyłam właśnie powyżej) i przekombinowałam...przepraszam. Chyba pora iść spać.
  A przy okazji: wstawianie licznika jest proste. Wystarczy pójść na stronę, która proponuje darmowe liczniki, np. http://liczniki.org i tam się zarejestrować. Wybrać licznik i skopiować skrypt (Ctrl+A i później CTRL+C). Potem się idzie na swojego bloga i z panelu na górze trzeba wybrać najpierw "dostosuj", potem "układ" i "dodaj gadżet". W linijce na górze napisać, że to licznik wizyt a na dole zrobić CTRL+V. Zapisać, zapamiętać i już :)

  OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga